Anasayfa » Bölgesel Zayıflama » Bölgesel Zayıflama Hakkında
Bölgesel Zayıflama Hakkında

Bölgesel Zayıflama Hakkında

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel zayıflama sadece kişinin belli bölgelerinde bulunan yağların yakımının yapılmasıdır. Bu genellikle basen bölgesi, bel ve bel çevresi, kollar ve popo kısmı olmaktadır. Hastalar uzun zamandır veremediği fazlalıklarını bu yöntemler ile yok ediyor ve inatçı olan o yağlardan da kurtulmuş oluyorlar. Bölgesel zayıflama için kullanılan birçok farklı yöntem vardır. Bu hasta ile doktor arasında karar verilen bir görüşme sonrası ortaya çıkar ve işlem başlatılır.

Bölgesel zayıflama asla tam anlamı ile zayıflama aracı değildir. Yani size birden 30 kilo yada daha fazlasını verdirmez. Sizler inatçı olan yağlarınızdan kurtulmanız için destek alır ve daha fit bir görüntüye kavuşmayı başarmış olursunuz.

Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır?

Bölgesel zayıflama için öncelikli olarak size en uygun yöntem belirlenir. Bu bazen vücuttaki yağları ısıtarak olduğu gibi bazen de soğutarak da yapılabilir.

Bölgesel Zayıflama Süreçleri Nelerdir?

Bölgesel zayıflama süreçleri, sizlerin ne durumda olduğunuz ile orantılıdır. Yağ yakımın da kullanılacak olan son teknolojiler bunu belirleyecektir. Bazı uygulamalar tek seans ile yapılırken, bazı uygulamalarda da 4 ya da daha fazla seans çalışması gerektirebilir. Genellikle çok memnun kalınan uygulamalar ile alınan sonuç, herkesi bu yönde kamçılıyor ve çok daha rahat edecekleri bir fiziğe sahip olmalarını mümkün hale getiriyor.

Bölgesel Zayıflama Yan Etkileri Nelerdir?

Bölgesel zayıflamanın yan etkileri yok denecek kadar azdır. Genellikle cerrahi operasyonlar olmadığı için bir hayat riskiniz bulunmuyor. Bunların yanı sıra doğru ellerde yapılan uygulamalar zaten herhangi bir çökme, başarısızlık ya da istenmeyen başka bir durum yaratmıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*