Anasayfa » Slider » Smootshapes İle Selülit Tedavisi
Smootshapes İle Selülit Tedavisi

Smootshapes İle Selülit Tedavisi

Selülit tedavisinde, ne düzenli bir egzersizin ne de iyi bir diyet programının yeterli olmadığı maalesef artık uzmanlar tarafından da kabul edilen bir gerçek. Ancak, uygun bir tedavi ile artık selülitlerinizden kurtulmanız mümkün.

SmothShapes XV Amerikan Eleme Medical Inc. firması yedi yıllık klinik çalışmalar sonucunda selülit problemlerini gerçekten tedavi edebilen , FDA onaylı, kalıcı etkiye sahip Lazer Selülit Tedavi Yöntemidir.  SmoothShapes, lazer & vakumla çalışan ameliyatsız bir uygulamadır. Photomology (Fotomoloji) adı verilen teknoloji nedeniyle sonuçları uzun sürmektedir. Bu iyileştirme uygulaması 4 ana prensipten oluşmaktadır. Diod lazer, infrared ışık enerjisi, vakum etkisi ve mekanik masaj.

SmothShapes XV ile kısa sürede cildinizdeki portakal kabuğu görüntüsünden kurtulduğunuz gibi aynı zamanda sürpriz bir şekilde inceliyor, pürüzsüz ve sıkılaşmış bir cilde sahip oluyorsunuz.

FDA tarafından onaylanan kalıcı etkili selülit tedavisi olan SmoothShapes XV Amerikan Dermatoloji Derneği tarafından da tavsiye edilen tedavi yöntemidir.

Son derece keyifli ve hiçbir rahatsızlık vermeden uygulanan tedavi yöntemi sayesinde selülit görünümü azalmakla beraber, cilde daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırılıyor. Selülitle mücadelede yepyeni bir dönem açan SmoothShapes, binlerce kadın için basit, etkili ve kalıcı bir çözüm sunuyor.

SmoothShapes sisteminin kullandığı teknoloji  Photomology adı verilen yenilikçi bir yaklaşımdır. Bu teknoloji sayesinde, formu bozulan yağ hücreleri yenilenir ve selülit görünümü giderilir aynı zamanda komple bir vücut şekillendirme sistemidir. Etkisini aylarca koruyabilir. Diğer tüm tedavi yöntemlerinde ayda bir yapılan yenileme tedavilerine karşın SmoothShapes XV’in etkisi toplam 8 seanslık tedaviden sonraki 3 aya kadar artan, tedaviden sonra bile kolajen üretimi sayesinde iyileşme devam ederek 6-12 ay boyunca sonuçlarını koruyan bir özelliğe sahiptir. Sadece senede 1-2 arasında yapılacak klinik ziyaretleri ile SmoothShapesXV’in etkisini koruyabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*