Anasayfa » Bölgesel Zayıflama » LAZER İLE BÖLGESEL ZAYIFLAMA TEDAVİLERİ
LAZER İLE BÖLGESEL ZAYIFLAMA TEDAVİLERİ

LAZER İLE BÖLGESEL ZAYIFLAMA TEDAVİLERİ

 

Bölgesel zayıflama, kilo veren veya çeşitli sebeplerden vücudun bazı bölgesinde yağların kümelenmesine bulunmuş en iyi çözümlerden biridir.  Ufak alanlarda oluşan çok büyük sorunalr yaratmayan yağ görünümlerinin tedavi olması ve estetik görünmesi için çok başarılı bir yöntemdir ve günümüzde kadın, erkek herkes tarafından çok tercih edilen bir yöntemdir.

LAZER  İLE BÖLGESEL ZAYIFLAMA NASIL SAĞLANIR ?

Lazer teknolojisi kullanılarak bölgesel incelme lazer lipoliz ve lazer liposuction tekniği ile sağlanır. Söz konusu teknikler bölgesel zayıflamada ameliyata gerek kalmadan yağların yok olmasını sağlar.

LAZER LİPOSUCTİON NEDİR ?

Lazer liposuction,  lazer ışınları ile yağların duvarlarını yıkarak parçalanıp, sıvılaşarak vücuttan atılmasını sağlamaktır. Bu işlem kalın kanüller yardımıyla yapılır.

 

LAZER LİPOLİZ NEDİR ?

Lazer lipoliz de  lazer liposuction prensibi ile bölgesel zayıflama sağlar. Yağların zarlarını deforme eder ve vücuttan atılması için uygun hale getirir.

LAZER LİPOSUCTİON VE LAZER LİPOLİZİN FARKI NEDİR ?

Lazer lipoliz ve lazer liposuction tekniklerinin uygulama farkı vardır. Lazer liposuction kalın kanüller yardımıyla uygulanan bir bölgesel zayıflama tekniğidir. Lazer lipoliz ise ince kanüllerle yapılır ve daha az yağ kümelenmesi olan bölgelerde daha estetik görünmenize yardımcı olur.

LAZER  İLE BÖLGESEL ZAYIFLAMA TEDAVİSİ KİMLERE UYGULANABİLİR ?

Lazer ile bölgesel zayıflama , kilo alıp verenlerde oluşan yağ toplanmaları olan, doğum yapmış kadınlarda oluşan bölgesel fazlalık görünümünde,  orantısızlık problemi yaşayanlarda, vücudunun bir bölgesini daha ince görmek isteyenlere uygulana  bir yöntemdir. Eğer  sizde bu şekilde problemler yaşıyorsanız ve daha estetik , gergin ve düz bir görüntü istiyorsanız lazer ile liposuction ve lipoliz adayı olabilirsiniz. Bunların yanını sıra lipoliz ve liposuction işlemleri kadın, erkek  herkese uygulanabilen ve estetik kaygıları yok eden işlemlerdir.

neck befor after

LAZER LİPOSUCTİON VE LİPOLİZ YÖNTEMİ HANGİ BÖLGELERE YAPILIR ?

Söz konusu işlemler,  daha düz gösterilmek istenen ve yağların yok olması istenen tüm bölgelere uygulanabilir.

-Gıdı
-Karın bölgesi
-Kol  ( özellikle üst kol )
-Selülit
-Boyun
-Basen yanları gibi bölgelerde uygulanabilir.

İNCELME TEDAVİSİ KAÇ SEANS SÜRER ?

Söz konusu işlem genellikle tek seans olarak uygulanır. Doktorun uygun gördüğü bazı durumalrda ikinci seanslarda uygulanabilir. Bu yöntemle bölgesel zayıflamanın en güzel yanı ise uzun bir istirahat dönemi ve korse kullanımı gerektirmemesidir.

LİPOLİZ VE LAZER LİPOSUCTİONIN KLASİK LİPOSUCTİONDAN FARKI NEDİR ?

Söz konusu lazer tedavilerinin klasik liposuction uygulamalarından farkı, lazer liposuction ve lipoliz tedavilerinin daha küçük ve daha az problemli alanlarda işe yaramasıdır. Klasik liposuction ise daha geniş alanlarda başarılı olur. Çünkü lazer yöntemleri cerrahi şekilde yağ dokusunun çıkartılması ile yapılmaz. Sadece yağların parçalanmasını sağlar ve vücuttan atılması sağlanır.

LAZER İLE BÖLGESEL İNCELME İŞLEMİ ACI VERİR Mİ ?

Söz konusu işlemler, kanüller yardımıyla ( kanal tüpleri ) uygulanan işlemler olduğu için acı verebilir. Seans başlamadan önce lokal anestezik krem uygulaması yapılarak hafifletilir ve sizde daha acı ile daha estetik bir görünüme sahip olursunuz.

SÖZ KONUSU İŞLEMLER  NE ZAMAN DAHA ESTETİK BİR GÖRÜNÜM SAĞLAR ?

Lazer ile incelme tedavileri , hemen etki etmeye başlayan fakat gözlenen  etkisi uzayan bir işlemdri. Yani lazer ışınları yağ dokuyu parçalar ve vücuttan sıvı olarak atılmasını sağlamaya başlar fakat Sizin bu işlemleri gözle görülür şekilde fark etmeniz biraz zaman alabilir. Seanslar tamalandıkça görülen etki artar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*