Anasayfa » Bölgesel Zayıflama » SOĞUK LİPOLİZ İLE KIVRIMLARINIZLA BARIŞIN
SOĞUK LİPOLİZ İLE KIVRIMLARINIZLA BARIŞIN

SOĞUK LİPOLİZ İLE KIVRIMLARINIZLA BARIŞIN

Coolmax vakumlu soğuk lipoliz ile bölgesel yağlarınız sorun olmaktan çıkıyor.

Soğuk Lipoliz Nedir ?

Bu tedavi,  diğer liposuction ve lipoliz yöntemlerinden biraz daha farklı bir prensipte çalışır. Bu tedavi dondurarak zayıflatmayı hedefler. Bu uygulama ile bölgesel zayıflama işleminde deri altında bulunan yağ dokuları cryo lipoliz seanslarında belli bir dereceye kadar  donarak kristalleşir. Bu şekilde kristalleşen yağlar metabolik hareketler ile vücuttan daha kolay atılır. Bu şekilde diyet ve spora karşı direnç gösteren lokalize yağ dokuları soğuk lipoliz ile direncini kaybeder ve bölgesel incelme sağlanır.

Soğuk Lipoliz Nasıl Yapılır ?

Coolmax soğuk lipoliz cihazı ile söz konusu işlemin uygulanışı kolaydır. Coolmax’ın  özel başlığı uygulama alanına hedeflenir ve ardından cryo soğutma uygulaması yapılır. Bu uygulamalrla eş zamanlı olarak cihazın özel ters basınç yani vakum özelliği ile soğutulan yağ dokuları derinin dış yüzeyinden vakumlanarak diğer dokulardan ayrıştırılır. Bu şekilde kan dolaşımı da hızlandığı için metabolizma daha hızlı faliyet göstermeye başlar.

Coolmax İle Bölgesel Zayıflama Hangi Bölgelerde Uygulanabilir ?

Bu işlem ile bölgesel zayıflama,

– Karın
– Basen
– Selülitli bölgeler
– Sırt
– Kollar gibi bölgesel yağ, bölgesel kilo problemi yaşanan tüm alanlarda uygulanabilir.

Soğuk Lipoliz ve Lenf Direnaj

Söz konusu olan bölgesel incelme tedavisini lenf direnaj ile kombin edebilirsiniz. Bu şekilde, cryo lipoliz ile vücuttan atılmaya hazır hale gelen yağ dokuları lenf direnaj ile çok daha hızlı ve kolay şekilde vücuttan atılır.

 

Coolmax  Soğuk Lipoliz İle Bölgesel Zayıflama Kalıcı Çözüm Sağlar Mı ?

Bölgesel zayıflama işlemlerinden biri olan bu tedavi ömür boyu kalıcılık sağlamaz. Çünkü vücuttan atılan yağ dokuları yeniden üremese de vücutta olan diğer yağ dokuları hacim olarak büyüyerek yeniden bölgesel kilo problemi yaratabilir. Bu durum da kilo almaya ve hareket etmemeye bağlıdır.

Bu nedenle söz konusu olan bölgesel incelme tedavisinden sonra düzenli olarak yürüyüş yapmak, hareket etmek, beslenme şeklinde ufak değişimler yapmak önemlidir.

180506_zayiflama

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*